Uszkodzenie pojazdu przez silny wiatr

Pogoda w naszym kraju jest nieprzewidywalna. O każdej porze roku, bez żadnego wyjątku. Co to może oznaczać dla właścicieli pojazdów mechanicznych? Konieczność ubezpieczenia się na wszelkie okazje, jakie też mogą przyjść do głowy.

Zagrożenie dla samochodów

W naszym kraju zdarzają się coraz silniejsze wiatry, a także gradobicia. Chyba nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że takie zjawiska pogodowe pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Gradobicia w sezonie wiosenno-letnim? Dlaczegoż by nie miało ich być? Wichury z prędkością do 100km/h w okresie zimowym? Wszystko jest możliwe. Tego typu zjawiska pogodowe, nawet zapowiedziane, mogą stanowić zagrożenie dla wszystkich pojazdów mechanicznych. Nawet dla tych, które są systematycznie garażowane. Powalone drzewo na murowanym garażu? Takie rzeczy już chyba w dzisiejszych czasach nikogo nie zdziwią.

Szkody wyrządzone przez siły natury

Aby nie bać się takich sytuacji, koniecznością jest wykupienie solidnego ubezpieczenia na wypadek wystąpienia takich nieprzewidzianych zjawisk pogodowych. Uwaga! Ubezpieczyciele często twierdzą, że polisa przewiduje takie sytuacje, ale okazuje się, iż lista takich zjawisk jest okrojona. Należy to bardzo dokładnie sprawdzić, aby w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji, otrzymać należne odszkodowanie. Na liście takich zjawisk musi pojawić się nie tylko silna wichura, ale także wspomniane już wyżej – gradobicie, silne deszcze, ulewy. Nie warto pomijać żadnego zjawiska, ponieważ ubezpieczyciel może uniknąć wypłaty odszkodowania.

 

 

Zobacz też:

OC na miesiąc

Ubezpieczenie OC na raty

OC dla młodego kierowcy

Kalkulator OC

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie szkolne

 

http://marriagematterstokids.org/nnw-szkolne-w-trosce-o-bezpieczenstwo-twojego-dziecka/ https://benmizrachi.com/ubezpieczenie-szkolne-co-warto-o-nim-wiedziec/ https://mundopediu.com/czy-ubezpieczenie-szkolne-to-dobra-forma-ochrony-dla-dziecka/ https://birchclothing.com/podstawowe-ubezpieczenie-szkolne-jaka-pomoc-zapewnia/ https://likeplus.waw.pl/czy-ubezpieczenie-szkolne-jest-obowiazkowe/ https://annbradforddesign.com/znajdz-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-dla-dziecka/ https://tyxynk.com/co-wplywa-na-wysokosc-ubezpieczenia-oc/ https://merikotka.com/ile-kosztuje-ubezpieczenie-szkolne/ https://lacatedralstudios.org/ubezpieczenie-szkolne-dla-wiekszego-bezpieczenstwa-twojej-pociechy/ https://funniestfemale.com/czy-ubezpieczenie-szkolne-musi-byc-zakupione-w-placowce-oswiatowej/ https://www.zsp4krapkowice.pl/index.php/szkolamen/wladze-szkoly/24-pozostale https://godrejmeridien-gurgaon.com/ubezpieczenie-szkolne-dla-przedszkolaka/ https://www.zdrowykregoslup.pl/w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-jak-zadbac-o-zdrowie-na-co-dzien/ https://bridge-o-rama.com/nnw-szkolne-zadbaj-o-bezpieczenstwo-swojego-dziecka/ https://defendingwisconsin.org/ubezpieczenie-szkolne-dla-kazdego-dziecka/ https://antonraby.com/ubezpieczenie-szkolne-czy-jest-obowiazkowe/ https://eidola.org/ubezpieczenie-szkolne-czy-musimy-kupowac-je-w-szkole/ https://bannedcd.org/czy-ubezpieczenie-szkolne-chroni-wylacznie-w-czasie-roku-szkolnego/ https://calineczka-przedszkole.pl/2639/ https://digital-system.pl/ubezpieczenie-szkolne-dla-kazdego-dziecka/

Może Ci się również spodoba